21wiek.com.pl

wszystko o technologii

tablica pcv
Poradnik

Tablica PCV jako reklama? To dobry pomysł!

Tablice PVC znalazły szerokie zastosowanie. Najczęściej wykorzystywane są jako wywieszki informacyjne oraz oznaczenia drzwi i pomieszczeń. Warto mieć na uwadze, że mogą one pełnić także rolę promocyjną. Dlaczego opłaca się wykorzystać je do celów marketingowych? Okazuje się, że mają one wiele zalet.

Tablica PCV jako reklama?

Tabliczka PCV może zostać skutecznie wykorzystana jako reklama. Wystarczy umieścić na niej logo firmy, chwytliwe hasło czy przykuwającą wzrok grafikę. Aby spełniała ona funkcje promocyjne, należy przemyśleć, gdzie ją ulokować. Powinna znaleźć się ona w miejscu, gdzie istnieje duża szansa, że zobaczy ją wiele osób. Trzeba także zadbać, aby znajdowała się na wysokości wzroku. Pod względem parametrów tablica idealnie nadaje się do nanoszenia nadruku i to różnymi metodami: za pomocą sitodruku, druku cyfrowego czy folii UV. To sprawia, że treść i wygląd reklamy może dokładnie odpowiadać naszym oczekiwaniom.

Zalety reklamy w postaci tablicy PCV

Tablica reklamowa PCV świetnie się sprawdza za sprawą swoich licznych zalet:

  • wysoka jakość – jest wykonana z pleksi lub ze spienionego PCV, co przekłada się na jej trwałość,
  • łatwość nałożenia dowolnego nadruku oraz żywotność kolorów,
  • wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg i słońce,
  • lekkość i prostota montażu,
  • niewygórowany koszt.

Solidność produktu sprawia, że służy on przez wiele długich lat. Oznacza to, że zamówienie tabliczki jest naprawdę dobrą inwestycją – dużo lepszą niż ulotki czy plakaty.

Tablica PCV – do wyboru do koloru

Tablice reklamowe z PCV można zamówić w różnych rozmiarach i grubościach. Na wywieszce zamieścić da się najróżniejsze treści w szerokiej gamie kolorów. To sprawia, że reklama prezentuje się całkowicie tak, jak sobie tego życzymy. W tworzeniu treści promocyjnych nie ma żadnych ograniczeń, ponieważ tabliczki są niezwykle plastyczne. Łatwo je spersonalizować, nadając im wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Przy okazji prezentują się one bardzo profesjonalnie, dzięki czemu skutecznie podnoszą prestiż danej firmy.

W marketingu stosuje się różne formy promocji. Jedną z nich mogą być tablice reklamowe z PCV. Przemawia za nimi wiele argumentów: przede wszystkim ich trwałość i wysoka estetyka. Mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, gdzie wykazują wysoką wytrzymałość na niekorzystne warunki pogodowe. To niebanalny, a zarazem skuteczny sposób na to, aby zwrócić uwagę przyszłych klientów na swoją markę i dać się im zapamiętać.